ثبت نام


هشتادوپنجمین جلسه هیات مدیره بنیاد

۱۴۰۲/۰۷/۲۴
127

هشتاد و پنجمین جلسه هیئت مدیره بنیاد حامیان علم و فناوری ایران در روز دوشنبه، 17 مهرماه 1402 با حضورمدیر عامل و اعضا هیئت مدیره برگزار شد. در ابتدای جلسه دکتر امید مدیر عامل بنیاد گزارشی از حضور خود در افتتاح و بهره برداری از خوابگاه متاهلی قم، که به وسیله یکی از خیرین و رایزنی­ها و پیگیری­های بنیاد ساخته شده بود را ارایه کردو گفتگو با رئیس دانشگاه قم در خصوص احیا و فعال­سازی بنیاد حامیان این دانشگاه را از دیگر دستاوردهای این سفر عنوان کرد .

مدیر عامل بنیاد برگزاری جلسات با کارشناسان پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در خصوص حمایت از ایده­ های فناورانه و کارآفرینانه و حمایت از ایده ­های پژوهشی در حوزه های موضوعات الویت دار بنیاد را از دیگر امور پیگیری شده توسط بنیاد عنوان کرد و بیان داشت: بنیاد حامیان ایده­ ها و طرح­هایی را از برخی از پارک­های پارک های علم و فناوری را دریافت­کرده و در خصوص حمایت از این طر ح­ها اعلام نظر نموده است .

دکتر امید تکمیل ثبت نام دانشجویان واجد شرایط دانشگاهها جهت دریافت کمک هزینه تحصیلی در سال جاری را از دیگرموضوعات الویت­ دار بنیاد مطرح کرد که در حال پیگیری است.

موضوع پایانی ،گزارش مدیر عامل بنیاد در خصوص تعامل و و گفتگو با دانشگاه تبریز جهت میزبانی این دانشگاه برای برگزاری هفتمین گردهمایی بنیاد حامیان  بود که به اطلاع اعضا هیات مدیره رسید.


گزارش شده از : تیم خبری بنیاد

Developed By Ali Dasmeh || JOP || Feb 2018