ثبت نام


گرنت فناوری و نوآوری دانشجویی بنیاد

۱۴۰۱/۱۰/۱۴
73

بنیاد حامیان علم و فناوری ایران، به‌‌منظور تحقق اهداف مندرج در اساسنامه‌‌ی خود، آیین‌‌نامه گرنت فناوری و نوآوری دانشجویی بنیاد حامیان علم و فناوری ایران که در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ به تصویب هیئت‌مدیره‌‌ی بنیاد رسیده بود را در تاریخ دوازده آذرماه جهت اطلاع‌رسانی به دانشجویان، به دانشگاه‌‌ها و پارک‌های علم و فناوری سراسر کشور ابلاغ کرد.

با توجه به نیاز کشور برای غلبه بر چالش‌‌های مرتبط با آب و محیط‌‌زیست، اولویت موضوعی این گرنت مربوط به حوزه­‌‌های آب، انرژی و محیط‌‌زیست است.

همچنین، هدف از اعطای گرنت مذکور، حمایت از دانشجویان صاحب ایده‌‌های نوآورانه و فناورانه در حوزه‌‌های آب، انرژی و محیط‌‌زیست برای تبدیل ایده به محصول تجاری و راه‌‌­‌اندازی کسب و کار منجر به تولید و کارآفرینی است.

از آن‌‌جا که گرنت فناوری و نوآوری دانشجویی بنیاد حامیان علم و فناوری ایران با همکاری دانشگا‌‌­ها و پارک‌‌های علم و فناوری عملیاتی می‌‌شود، لذا میزان حمایت بنیاد از هر طرح، معادل کمک پارک یا مرکز رشد معرفی­‌کننده‌‌‌ی دانشجو، تا سقف مصوب سالیانه‌‌‌ی بنیاد برای گرنت فناوری و نوآوری دانشجویی، که در ابتدای هر سال تعیین و اعلام می‌شود، خواهد بود.

جزئیات این گرنت، نحوه‌‌‌ی اقدام برای دریافت، و محورهای پژوهشی آن در قالب فایل‌‌های پیوست قابل دسترس است.

 

 

 


گزارش شده از : تیم خبری بنیاد

Developed By Ali Dasmeh || JOP || Feb 2018